مشاوره راه‌اندازی کسب و کار

مشاوره راه‌اندازی کسب و کار به شما کمک می‌کند ابتدا ایده خود را از همه جهات بسنجید،
سپس سرمایه مورد نیاز و نحوه تجاری‌سازی آن را گام به گام بررسی کنید.

چرا خدمات مشاوره راه‌‌اندازی کسب و کار داده کاو؟

خدمات و پروپوزال‌های داده کاو به طور منحصر به فرد برای هر کسب و کار ارائه می‌شود.

بیش از ۱۰۰۰ کسب و کار موفق از خدمات داده کاو استفاده کرده‌اند .

مشاورین داده کاو بر اساس داده‌ها و ترند‌ها شما را راهنمایی می‌کنند نه حدس و گمان‌های شخصی خودشان .

گام اول

چه مشاوره‌ای مناسب شما است ؟

برای انتخاب مشاوره مناسب برای کسب و کار خود، شما باید نیازها و چالش‌های خود را در هر مرحله از راه‌اندازی تا توسعه شناسایی کنید و آگاه باشید که در چه بخش‌هایی به مشاوره داده کاو نیاز دارید . برای شروع بهتر است با پاسخ دادن به این سوال‌ها نقطه شروع خود را پیدا کنید:

گام دوم

انتخاب پروپوزال مناسب

مشاوره راه‌اندازی کسب و کار داده کاو یکی از خدمات مشاوره پرطرفدار داده کاو می‌باشد . برای استفاده از این خدمت، شما باید پروپوزال مناسب با نیاز و هدف خود را انتخاب کنید. پروپوزال های ما شامل سندهای دیجیتالی هستند که توضیحات کاملی درباره موضوع، تحقیقات، استراتژی، داده‌ها و دستورالعمل‌های لازم برای پیاده سازی و راه‌اندازی کسب و کار شما را در بر دارند.
پروپوزال های راه‌اندازی کسب و کار داده کاو شامل موارد زیر می‌شوند:

مشاوره رایگان انتخاب خدمت و پروپوزال راه‌اندازی کسب و کار

همکاران ما به زودی با شما تماس می‌گیرند

پروپوزال‌ها

راه اندازی کسب و کار

پروپوزال تدوین بیزینس مدل

بیزینس مدل یک نقشه راه است که نشان می‌دهد چگونه یک کسب و کار ارزشی را ایجاد و ارائه می‌کند.
در این بخش، نحوه ارائه ارزش به مشتریان، منابع و فعالیت‌های کلیدی، شرکای تجاری، سودآوری و ساختار هزینه‌های کسب و کار شما تدوین می‌شود .
مشاورین ما در داده کاو با استفاده از دانش و تجربه خود، شما را در طراحی و اجرای بیزینس مدل‌های مناسب و موفق یاری می‌کنند. ما به شما کمک می‌کنیم تا بازار هدف، ارزش ارائه شده، روش‌های توزیع، استراتژی قیمت‌گذاری، روش‌های بازاریابی و هزینه‌های خود را در بوم کسب و کار تدوین و پیاده سازی نمایید .
در پروپوزال تدوین بیزینس مدل با تحلیل نیازها و اهداف کسب و کار شما، یک بوم مدل کسب و کار اختصاصی برای شما طراحی می‌شود و اقدامات مهم در جهت پیاده سازی آن به صورت خلاصه و عملیاتی ارائه خواهد شد .

بخش‌های پروپوزال : بوم کسب و کار ، دستورالعمل اجرایی
قیمت : 2.100.000 تومان
رزرو مشاوره و خرید این پروپوزال شامل : یک جلسه آنلاین 90 دقیقه + سند بیزینس مدل + یک جلسه آنلاین توجیهی 90 دقیقه ارائه سند و پاسخ به سوالات
تحلیل رقبا در راه اندازی کسب و کار

پروپوزال تحلیل رقبا و اندازه بازار

یکی از مراحل مهم قبل از راه اندازی کسب و کار تحلیل بازار و تحلیل رقبا است. این تحلیل به شما کمک می‌کند تا نقاط قوت و ضعف رقبای خود را بشناسید و فرصت‌ها و تهدیدات موجود در بازار را شناسایی کنید. مشاورین ما در داده کاو به شما کمک می کنند تا رقبای خود را شناسایی کنید و سپس در مورد اهداف، استراتژی‌ها، محصولات، سهم بازار و نقاط قوت و ضعف آن‌ها اطلاعات جمع‌آوری کرده در نتیجه بازار خود را بهتر بشناسید و رقابت پذیرتر شوید . ما از روش های علمی و نوین برای تحلیل بازار و رقبا استفاده می کنیم و به مشتریان خود راهکارهای ارزشمند و اجرایی ارائه می دهیم. در پروپوزال تحلیل بازار و رقبا به شما کمک خواهیم نمود تا بازار هدف خود را شناسایی کرده ،اندازه بازار هدف محاسبه شده و نقاط قوت و ضعف رقبای خود را بررسی کنید، فرصت ها و تهدیدهای موجود را شناسایی کنید و بر مبنای آن ها جایگاه پیش رو خود را نسبت به رقبا و بازار به روشنی دیده و برای جذب مشتریان بیشتر، بهبود محصولات و افزایش سود استراتژی های نوینی پیاده سازی نمایید .

بخش های پروپوزال : بازار هدف َ، مارکت سایز ، سهم بازار ، تحلیل SWOT ، تحلیل پورتر ، تحلیل امتیازی
قیمت : 2.700.000 تومان
رزرو مشاوره و خرید این پروپوزال شامل : یک جلسه آنلاین 90 دقیقه + سند تحلیل رقبا و اندازه بازار + یک جلسه آنلاین توجیهی 90 دقیقه ارائه سند و پاسخ به سوالات
تحلیل مالی در راه اندازی کسب و کار

پروپوزال تحلیل های مالی

یکی از مهم‌ترین اقدامات در جریان راه اندازی کسب و کار ، بخش مالی است. در این بخش، شما باید نشان دهید که کسب و کار شما چقدر سودآور است و چگونه قرار است درآمد و هزینه‌های خود را مدیریت کنید. مشاورین ما در داده کاو با استفاده از روش‌های تحلیل داده‌های مالی،بازار و سرمایه گذاری ، به شما کمک می‌کنند تا این بخش را به صورت دقیق محاسبه و بررسی نمایید. در پروپوزال تحلیل های مالی و سرمایه گذاری به شما کمک خواهیم نمود تا بر مبنای بازار هدف ، پرسونا مشتری و رقبا ، استراتژی قیمت‌گذاری مناسبی را برای محصولات و خدمات خود استفاده کنید ، هزینه‌های ثابت و متغیر کسب و کار شما محاسبه خواهد شد ، چشم‌انداز فروش با توجه به بازار هدف و رقبا پیش‌بینیخواهد شد، حاشیه سود مناسب برای خدمات و محصولات شما محاسبه خواهد شد و در آخر نقطه سر به سر ، نرخ بازگشت سرمایه کسب و کار شما ارزیابی و محاسبه خواهد شد .

بخش‌های پروپوزال: استراتژی قیمت‌گذاری، ساختار هزینه‌ها،چشم انداز فروش، حاشیه سود، نقطه سر به سر ، بازگشت سرمایه، نمودارهای مالی .
قیمت : 4.500.000 تومان
رزرو مشاوره و خرید این پروپوزال شامل : یک جلسه آنلاین 90 دقیقه + سند تحلیل های مالی + یک جلسه آنلاین توجیهی 90 دقیقه ارائه سند و پاسخ به سوالات
فروش و بازاریابی در راه اندازی کسب و کار

پروپوزال بازاریابی و فروش

کی از مهم‌ترین عوامل موفقیت یک کسب و کار، بخش بازاریابی و فوش است. در این بخش پرسونا مشتری ، استراتژی های جذب و نگهداری مشتریان ، کانال های توزیع و ارتباط با مشتریان ، فروش و قیمت گذاری کسب و کار شما پیاده سازی خواهد شد . مشاورین ما در داده کاو با استفاده از روش‌های تحلیل داده‌های بازار، رقبا و مشتریان، به شما کمک می‌کنند تا این بخش را به صورت کارآمد و خلاقانه طراحی و اجرا نمایید. در پروپوزال بازاریابی وفروش به شما کمک خواهیم نمود تا بر مبنای بازار و پرسونا مشتری ، 1.استراتژی های بازاریابی و فروش مناسبی را برای محصولات و خدمات خود پیاده سازی نمایید 2. کانال های بازاریابی و فروش مؤثری را برای ارتباط با مشتریان خود فعال نموده و رشد دهید 3.پوزیشنینگ منحصر به فردی برای برند خود ترتیب دهید 4. تبلیغات خلاقانه و جذابی را برای افزایش آگاهی و تعامل با مشتریان پیاده سازی نمایید 5. نرخ تبدیل خود را با استفاده از فنون فروش و تبادل ارزش بهبود بخشید 6.نتایج و داده های بخش بازاریابی و فروش را با نمودار های گویا بررسی نمایید.

بخش‌های پروپوزال: پرسونا مشتری ، استراتژی های بازاریابی، کانال های بازاریابی و فروش، پوزیشنینگ، برنامه تبلیغات، نرخ تبدیل، نمودار های چشم انداز.
قیمت : 9.۵۰۰.۰۰۰ تومان
رزرو مشاوره و خرید این پروپوزال شامل : یک جلسه آنلاین 90 دقیقه + سند بازاریابی و فروش + یک جلسه آنلاین توجیهی 90 دقیقه ارائه سند و پاسخ به سوالات
چارت سازمانی در راه راندازی کسب و کار

پروپوزال طراحی چارت عملیاتی

یکی از بخش‌های مهم یک بیزینس پلن، طراحی چارت سازمانی و عملیاتی است. در این بخش ، ساختار سازمان ، نقش و مسئولیت های اعضای تیم ، فرآیندهای کاری و استانداردهای کسب و کار شما تدوین خواهد شد . مشاورین ما در داده کاو با استفاده از روش‌های تحلیل داده‌های سازمانی، به شما کمک می‌کنند تا این بخش را به صورت کارآمد و خلاقانه مدیریت ،نظارت و بهبود دهید . در پروپوزال طراحی چارت سازمانی و عملیاتی به شما کمک خواهیم نمود تا بر مبنای هدف‌های کسب و کار، نقش‌های سازمانی، فعالیت‌های کلیدی و منابع اصلی، چارت سازمانی مناسبی را برای تشکیل تیم خود انتخاب نمایید ، فرآیندهای کاری مؤثری را برای اجرای استراتژی‌های خود تعریف نموده و بهبود بخشید ، روابط داخلی و خارجی با ذینفعان را با استفاده از ابزارهای مناسب مدیریت نموده و رضایت آن‌ها را افزایش دهید ، چالش‌های سازمانی و عملیاتی را با استفاده از داده‌های قابل اعتماد شناسایی نموده و راهکارهایی جهت حل آن‌ها کشف نمایید .

بخش‌های پروپوزال: هدف‌های سازمان، سطوح مدیریت و اجرایی، نقش‌ها و وظایف، فرآیندهای عملیاتی، ارتباطات داخلی و خارجی، نمودار سازمان.
قیمت : 9.۵۰۰.۰۰۰ تومان
رزرو مشاوره و خرید این پروپوزال شامل : یک جلسه آنلاین 90 دقیقه + سند چارت عملیاتی + یک جلسه آنلاین توجیهی 90 دقیقه ارائه سند و پاسخ به سوالات
تدوین بیزینس پلن در زمان راه اندازی کسب و کار

پروپوزال سند بیزینس پلن

بیزینس پلن یک سند رسمی است که هدف، بودجه، بازار، رقبا، محصولات و خدمات، تیم و استراتژی یک کسب و کار را مشخص می‌کند. یک بیزینس پلن به شما کمک می‌کند تا بتوانید برای پیاده سازی و پیشبرد کسب وکار خود برنامه‌ریزی کنید و از هدر رفت بودجه جلوگیری نمایید . مشاورین ما در داده کاو با استفاده از دانش و داده‌های بازار، برای شما یک بیزینس پلن کامل و موثر تدوین می‌کنند. در این فرآیند، ابتدا با شناخت کامل از بازار و رقبا، به تحلیل دقیقی از شرایط بازار می‌پردازیم. سپس با توجه به نیازهای شما و بازار هدف، اهداف و استراتژی‌های مناسبی را برای کسب و کار شما تعیین می‌کنیم. پروپوزال بیزینس پلن، شامل اهداف، استراتژی‌ها، برنامه‌های عملیاتی، بودجه‌ها و تحلیل دقیقی از بازار و رقبا است که به شما کمک می‌کند تا کسب و کار خود را با موفقیت راه‌اندازی کنید و در بازار رقابتی، موفقیت‌آمیز باشید. این سند شامل تمامی بخش های بالا به صورت یکپارچه می باشد و برای ارائه به سرمایه گذاران ، شرکای تجاری و ذی نفعان خود می توانید از آن استفاده کنید.

بخش‌های پروپوزال: تدوین بیزینس مدل ، تحلیل رقبا و اندازه بازار ، پرسونا مشتری ، برنامه بازاریابی و فروش ، تحلیل های مالی ، طراحی چارت سازمانی و عملیاتی
قیمت : 15.850.000 تومان
رزرو مشاوره و خرید این پروپوزال شامل : یک جلسه آنلاین 90 دقیقه + سند بیزینس پلان + یک جلسه آنلاین توجیهی 90 دقیقه ارائه سند و پاسخ به سوالات
اگر نتوانستید خدمات مورد نظر خود را در پروپوزال‌های بالا پیدا کنید، می‌توانید در یک جلسه مشاوره چالش خود را برای ما شرح دهید تا بتوانیم بسته به نیاز شما، پروپوزال مورد نظر شما را ارائه دهیم.

چرا کسب و کار شما به مشاوره نیاز دارد؟

متاسفانه ۷۰٪ کسب و کارها در سال‌های اول شکست می‌خورند اما با مشاوره ما موفقیت شما تضمین شده‌ است چون:
0
کسب و کار راه‌اندازی شده
0
پروپوزال تحویل داده شده
0
جلسات مشاوره برگزار شده

فرآیند دریافت خدمات مشاوره داده کاو

رزرو وقت مشاوره​

به کمک سایت داده کاو می‌توانید در زمان‌های خالی وقت مشاوره برای خود رزرو کنید. لطفاً اطلاعات مورد نیاز فرم رزرو وقت مشاوره را به طور صحیح پر کنید .​

مدت زمان جلسات مشاوره 90 دقیقه
قدم اول
قدم دوم

برگزاری جلسه اول مشاوره​

جلسه مشاوره داده کاو به صورت آنلاین ، در گوگل کلندر‌، رأس تاریخ و ساعت رزرو شده ، به مدت زمان 90 دقیقه جهت بررسی ایده‌، نیاز و چالش‌های شما برگزار خواهد شد‌.

عدم حضور در جلسه به منزله از بین رفتن زمان اختصاص یافته به شما خواهد بود و هیچ مبلغی به شما عودت داده نخواهد شد .

تحلیل کسب و کار​

پس از برگزاری جلسه اول مشاورین داده کاو داده‌های شما را بررسی و تحلیل کرده و پروپوزال کسب و کار شما را تدوین خواهند نمود .

این پروپوزال، بر مبنای نتایجی که در جلسه اول توافق کرده‌ایم، تدوین خواهد شد.
قدم سوم
قدم چهارم

جلسه ارائه پروپوزال​

طی یک جلسه آنلاین دیگر پروپوزال خدمت شما ارائه شده و قسمت‌های مختلف آن برای شما پرزنت می‌شود. این جلسه تا هنگامی که همه سؤالات و ابهامات شما برطرف شود، ادامه خواهد داشت.

این آخرین جلسه شما خواهد بود و مستندات و فایل های تکمیلی پس از این جلسه خدمت شما ارسال خواهد شد و پس از آن می توانید با پشتیبانی در ارتباط باشید .
Special Offer Image

سوالات متداول

خدمات مشاوره راه‌اندازی کسب و کار به انتقال دانش و مهارت‌های مدیریتی مورد نیاز به شخص یا سازمانی که قصد تاسیس یا توسعه یک کسب و کار را دارد‌، گفته می‌شود‌.

این خدمات شامل بررسی بازار، تحلیل رقابت‌، طراحی استراتژی‌، برنامه ریزی مالی ، بودجه بندی ، راهنمایی اخذ مجوزها‌، بازاریابی و فروش‌، استراتژی مدیریت منابع انسانی و غیره می‌باشد .

برخی از فواید خدمات مشاوره راه‌اندازی کسب و کار عبارتند از: افزایش شانس موفقیت‌‌، داشتن برنامه مشخص برای هر اقدام‌، کاهش هزینه‌ها و ریسک‌ها‌، بهبود کارآمدی و کیفیت‌، تقویت توانایی رقابت و نوآوری‌.

داستان موفقیت مشتریان ما

خدمات دیگر

محصولات مرتبط

مقالات مرتبط