زمان تصمیم‌گیری‌های کورکورانه به پایان رسیده است!

داده کاو

خدمات مشاوره کسب و کار بر مبنای داده‌ها

 ماموریت ما

داده کاو یک پلتفرم ارائه دهنده خدمات مشاوره نتیجه محور بر مبنای داده‌های تجاری و ابزار‌های دیجیتال مدیریتی به کسب و کار‌ها می‌باشد.

ماموریت ما، در داده کاو، کمک به مدیران بخش‌های مختلف کسب و کار در راستای بهبود برنامه‌ریزی، اجرا، مدیریت و توسعه بخش‌های مختلف تعریف کرده است.

page2 1 3
page3 1 1

هدف ما

داده‌ها یکی از ارزشمندترین دارایی‌های هر کسب و کار هستند. با این حال بسیاری از کسب و کار‌های کوچک و متوسط از ارزش این دارایی مهم اطلاعی ندارند و نمی‌دانند چطور از داده‌ها برای پیشرفت و گسترش کسب و کار خود استفاده کنند.
داده کاو نه تنها در تحلیل داده‌های تجاری و طراحی استراتژی که در جمع‌آوری و دسته‌بندی داده‌های مهم نیز به کسب و کار‌ها کمک می‌کند.

داستان ما

داده کاو از دل یک شب سرد و طولانی در پاییز ۱۴۰۱ متولد شد. شب‌ها و روز‌هایی که به خیال بسیاری از کسب و کار‌ها هرگز قرار نبود صبح شود. بسیاری از کسب و کار‌ها تعطیل شدند؛ افراد زیادی شغل خود را از دست دادند و داده کاو در همین روز‌ها و شب‌ها راهش را آغاز کرد.
مسیر داده کاو روشن است: کمک به کسب و کار‌های کوچک و خانگی. روشنایی این مسیر داده‌ها هستند. ما «داده کاو» هستیم؛ زیرا بر مبنای داده‌ها استواریم. از شما هم می‌خواهیم داده کاو شوید؛ چون هر کسب و کاری نیاز به یک مسیر روشن دارد.

page4 1 1

هدف کلی ما صرفه‌جویی در منابع مالی و زمانی کسب و کار‌های کوچک و متوسط برای تدوین ساختار، یکپارچه‌سازی داده‌ها و پیاده‌سازی استراتژی‌های نتیجه محور می‌باشد.

داده کاو چگونه به کسب و کار شما کمک می‌کند؟

ما این کار را به وسیله ارائه قالب های برنامه ریزی ، داشبورد های مدیریتی داده محور و کتاب های تخصصی به روز قابل دانلود برای مدیران کسب و کار انجام میدهیم .

همچنین در صورت نیاز کارشناسان متخصص داده ما به عنوان مشاور ، شما را در پیاده سازی استراتژی های نتیجه محور انتخابی در این مسیر جدید یاری خواهند نمود ، تا با صرف نظر از اینکه در چه صنعت و مقیاسی مشغول به فعالیت هستید بتوانید تنها با تکیه بر داده های تجاری خود و دانش مورد نیاز بهترین نتایج را کسب کنید .

خدمات و محصولات داده کاو

عضویت رایگان : استفاده از امکان ثبت نام و عضویت در داده کاو می توانید از کتابچه ها ، قالب ها و داشبورد های اولیه به رایگان استفاده نموده و با اصول اولیه کسب و کار داده محور آشنا شوید ، همچنین به ما اجازه می دهید از طریق ایمیل شما را از مقالات و محصولات مرتبط با صنعت و بخش مربوطه مطلع سازیم .

ابزارهای مدیریتی : می توانید از طریق صفحه ابزار های مدیریتی کتاب ها ، داشبورد ها و قالب های مدیریتی را مشاهده کرده و بررسی کنید و بر مبنای نیاز جهت استفاده خریداری و دانلود نمایید .

خدمات مشاوره : می توانید از طریق صفحه خدمات مشاوره موضوع پرداخته شده در هر خدمات را مطالعه کرده و با رزرو خدمات مورد نیاز جلسه مشاوره آنلاینی با کارشناس مربوطه داشته باشید .

تیم داده کاو

 • تیم داده کاو متشکل از افراد متخصص و با استعدادی می باشد که در راستای رسیدن به ماموریت و اهداف ما گام هایی فراتر از مرزها و تعاریف گذاشته اند و از دانش و تجارب خود دربهترین مسیر استفاده کرده اند تا بتوانند کارآمد باشند .
 • ما با به کارگیری مناسب مدیریت استراتژیک منابع انسانی و استقرار فرهنگ سازمانی خود تمامی محدودیت ها را زیر پا گذاشته ایم ، تا بتوانیم با استفاده از نیروی قدرتمند دنیای دیجیتال تمامی توانایی ها و مهارت های مورد نیاز را بدون در نظر گرفتن محدودیت های جغرافیایی گرد هم آورده و برای ارائه خدمات تجاری با کیفیت به مشتریان فارسی زبانان در سراسر دنیا تیمی قدرتمند و با تجربه را تشکیل دهیم .

داده کاو به شما کمک خواهد کرد تا در کنار بهترین‌ها و برای بزرگترین‌ها کار کنید.

فایل ها را به اینجا بکشید
Accepted file types: jpg, gif, png, pdf, doc, docx, Max. file size: 5 MB, Max. files: 5.
  عضویت در خبرنامه

  با ثبت ایمیل خود در خبرنامه ما عضو شده و از انتشار جدید ترین مقالات تجاری مطلع شوید.

  کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای داده کاو  محفوظ است

  دلیل بازگشت وجه

  ضبط پیام صوتی

  زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است