درباره داده کاو

خدمات مشاوره کسب و کار بر مبنای داده‌ها

 ماموریت ما

داده کاو با استفاده از داده‌های تجاری و ابزار‌های دیجیتال مدیریتی ، خدمات مشاوره نتیجه محور به کسب و کار‌ها ارائه می‌دهد . این پلتفرم به کسب و کار‌ها امکان می‌دهد که برنامه‌ریزی، اجرا ، مدیریت و توسعه بخش‌های مختلف خود را به شکل بهینه و کارآمد انجام دهند .

ماموریت ما در داده کاو این است که با استفاده از تجزیه و تحلیل داده‌ها و راهکار‌های خلاقانه ، به مدیران بخش‌های مختلف کسب و کار در بهبود عملکرد و رشد آن‌ها یاری رسانیم .

مشاوره کسب و کار مغازه لباس فروشی
Strategic consulting rafiki

هدف ما

داده‌ها سرمایه‌ای ارزشمند برای هر کسب و کار هستند که می‌توانند منجر به رشد و توسعه موفق آن شوند . اما این موضوع برای بسیاری از مدیران همچنان غیر قابل درک می باشد و باعث عدم آگاهی نسبت به استفاده بهینه از داده های کسب و کار خود برای رشد و توسعه می شود .

ما در داده کاو با استفاده از روش‌های جدید و موثر در جمع‌آوری ، دسته‌بندی ، تحلیل و ارائه استراتژی‌های مبتنی بر داده‌ها ،  به شما در بهبود عملکرد و رقابت‌پذیری کسب و کارتان ، کمک می کنیم .

داستان ما

داده کاو از دل یک شب سرد و طولانی در پاییز ۱۴۰۱ متولد شد. شب‌ها و روز‌هایی که به خیال بسیاری از کسب و کار‌ها هرگز قرار نبود صبح شود . بسیاری از کسب و کار‌ها تعطیل شدند ؛ افراد زیادی شغل خود را از دست دادند و داده کاو در همین روز‌ها و شب‌ها راهش را آغاز کرد .

مسیر داده کاو مشخص است : کمک به مدیران و کسب و کار‌ها و چراغ راهنمای این مسیر پر چالش داده‌ها هستند .

 ما «داده کاو» هستیم ؛ زیرا بر مبنای داده‌ها استواریم .

 از شما هم می‌خواهیم داده کاو شوید ؛ چون هر کسب و کاری نیاز به یک چراغ راهنما در مسیر پیش رو خود دارد .

مشاوره مغازه لباس فروشی

هدف ما صرفه‌جویی در منابع مالی  و زمانی _ مدیران و کسب و کار‌ها _ برای تدوین ساختار ، یکپارچه‌سازی داده‌ها و پیاده‌سازی استراتژی‌های نتیجه محور می‌باشد .

داده کاو چگونه به کسب و کار شما کمک می‌کند؟

ما این کار را به وسیله ارائه  قالب های مدیرتی آماده ، داشبورد های مدیریتی  اکسل  و کتاب های مدیریتی  به روز و قابل دانلود ،  برای مدیران کسب و کار ها  انجام میدهیم .

در صورت لزوم ، ما می توانیم به شما در اجرای استراتژی های مبتنی بر داده  که برای رسیدن به اهداف خود انتخاب کرده اید ، کمک کنیم .
متخصصان داده ما آماده هستند تا به عنوان مشاور شما را در این مسیر پر چالش و جذاب  همراهی کنند . ما با توجه به صنعت و اندازه فعالیت کسب وکارتون ، به شما کمک می کنیم تا با استفاده از داده های خود و دانش لازم ، به نتایج بهینه و مطلوبی دست پیدا کنید .

Data analyzing image
Data analyzing image

خدمات و محصولات داده کاو

Subscriptions rafiki

باشگاه مدیران

با عضویت رایگان در داده کاو ، می توانید به تمامی ابزارها و کتاب های رایگان مدیریتی دسترسی داشته باشید

Digital tools rafiki

ابزارهای مدیریتی

ارائه داشبوردهای مدیریتی اکسل ، قالب های مدیرتی ، کتاب های مدیریتی روز دنیا در فروشگاه داده کاو

Product tour rafiki

خدمات مشاوره

ارائه خدمات مشاوره داده محور در تمامی بخش های کسب وکار با کارشناسان مربوطه

تیم داده کاو

  • تیم داده کاو متشکل از افراد متخصص و با استعدادی می باشد که در راستای رسیدن به ماموریت و اهداف ما گام هایی فراتر از مرزها و تعاریف گذاشته اند و از دانش و تجارب خود دربهترین مسیر استفاده کرده اند تا بتوانند کارآمد باشند .
  • ما با به کارگیری مناسب مدیریت استراتژیک منابع انسانی و استقرار فرهنگ سازمانی خود تمامی محدودیت ها را زیر پا گذاشته ایم ، تا بتوانیم با استفاده از نیروی قدرتمند دنیای دیجیتال تمامی توانایی ها و مهارت های مورد نیاز را بدون در نظر گرفتن محدودیت های جغرافیایی گرد هم آورده و برای ارائه خدمات تجاری با کیفیت به مشتریان فارسی زبانان در سراسر دنیا تیمی قدرتمند و با تجربه را تشکیل دهیم .

خدمات دیگر

آخرین مقالات