مشاوره مالی کسب و کار

با بهره‌گیری از خدمات یک مشاور مالی حرفه‌ای، شما می‌توانید استراتژی مناسبی را
برای تعیین قیمت محصولات و خدمات خود انتخاب کنید و با برنامه ریزی مالی کارآمد،
در جهت رشد کسب و کار خود گام‌های محکمی بردارید.

چرا خدمات مشاوره مالی کسب و کار داده کاو؟

خدمات و پروپوزال‌های داده کاو به طور منحصر به فرد برای هر کسب و کار ارائه می‌شود.

بیش از ۱۰۰۰ کسب و کار موفق از خدمات داده کاو استفاده کرده‌اند .

خدمات تدوین استراتژی قیمت گذاری، بودجه بندی و گزارشات مالی کسب و کار، در داده کاو با تکیه بر روش‌های مدیریتی جدید صورت می‌گیرد.

گام اول

چه مشاوره‌ای مناسب شما است ؟

به عنوان مدیر کسب و کار، شما باید از اهمیت توجه به تمام جنبه‌های مالی برای موفقیت و سودآوری کسب و کار خود آگاه باشید .
مدیریت مالی فقط به ثبت هزینه‌ها و پرداخت به موقع حساب‌ها خلاصه نمی‌شود، مدیریت مالی موثر نیازمند داشتن دانش اولیه حسابداری و مهارت‌های مدیریتی است. اگر برای بهبود بخشیدن به بخش مالی کسب و کار خود نیاز به کمک حرفه‌ای دارید، استفاده از خدمات مشاوره مالی داده کاو گزینه مناسبی برای کسب و کار شما می‌باشد .

داده کاو در بخش‌های زیر خدمات مشاوره مالی خود را به کسب و کار شما ارائه می‌دهد:

گام دوم

انتخاب پروپوزال مناسب

پروپوزال‌های مالی کسب و کار داده کاو یکی از خدمات پرطرفدار ما می‌باشند. برای استفاده از این خدمت، شما باید پروپوزال مناسب با نیاز و هدف خود را به درستی انتخاب نمایید .

پروپوزال‌های ما شامل سندهای دیجیتالی هستند که توضیحات کاملی درباره موضوع، تحقیقات، استراتژی، داده‌ها و دستورالعمل‌های لازم برای پیاده سازی و تحقق اهداف مالی کسب و کار شما را پوشش می‌دهند .

پروپوزال‌های مالی کسب و کار داده کاو شامل موارد زیر می‌شوند:

اگر برای انتخاب مشاوره و پروپوزال‌های خود

نیاز به راهنمایی دارید

پروپوزال‌ها

قیمت گذاری در مشاوره مالی

پروپوزال قیمت گذاری محصولات

قیمت گذاری درست یکی از مهم‌ترین عوامل موفقیت کسب و کارها است. قیمت گذاری مناسب می‌تواند سود را افزایش دهد، جایگاه شما را در بازار و نسبت به رقبا تثبیت کند،….

برای قیمت گذاری درست، باید هزینه‌ها، تقاضا، رقبا و، ارزش واقعی محصول، استراتژی‌های بازاریابی به درستی بررسی و در نظر گرفته شوند.

در قیمت گذاری کورکورانه مدیر کسب و کار بدون در نظر گرفتن هزینه‌های تولید، ارزش واقعی محصول، رقابت بازار و تقاضای مشتریان، قیمت را به صورت تصادفی یا بر اساس حس شخصی خود تعیین می‌کند. این روش ممکن است در کوتاه مدت سودآوری را افزایش دهد، اما در بلند مدت عواقب منفی جدی برای کسب و کار در بر داشته باشد از جمله: از دست دادن مشتریان، از دست دادن بازار، کاهش کیفیت،…

ما در داده کاو، با تجزیه و تحلیل هزینه‌ها، رقبا، بازار و نیازهای مشتریان شما، به شما کمک می‌کنیم تا بهترین استراتژی قیمت گذاری و حاشیه سود را برای محصولات خود انتخاب کنید

در پروپوزال قیمت گذاری، ما گزارشات جامعی از هزینه‌های ثابت و متغیر، تحقیقات رقبا، ارزش افزوده محصول شما برای مشتریان، نقطه سودآوری کسب و کار، استراتژی قیمت گذاری متناسب با اهداف شما و در نهایت قیمت گذاری دسته‌های اصلی محصولات شما انجام خواهد شد

بخش‌های پروپوزال: گزارشات و نمودارهای هزینه‌ها، بینش‌های استخراج شده از داده‌ها، تحقیقات مالی رقبا، استراتژی قیمت گذاری، تدوین حاشیه سود، لیست قیمت گذاری محصولات و خدمات
قیمت : 5.000.000 تومان
رزرو مشاوره و خرید این پروپوزال شامل : یک جلسه آنلاین 90 دقیقه + سند قیمت گذاری محصولات + یک جلسه آنلاین توجیهی 90 دقیقه ارائه سند و پاسخ به سوالات
صورت‌های مالی در مشاوره مالی

پروپوزال گزارشات و صورت‌های مالی یک ساله

گزارشات مالی نشان دهنده عملکرد مالی کسب و کار شما در یک دوره زمانی خاص هستند. این گزارشات شامل جریان درآمد، صورت سود و زیان، ترازنامه، جریان‌های نقدی‌، حاشیه سود و نرخ بازگشت سرمایه می‌باشند. گزارشات مالی درست و دقیق برای ارائه به سهامداران‌، بانک‌ها سایر ذینفعان کسب وکار ضروری هستند.

این گزارشات به کسب و کارها کمک می‌کنند تا: برنامه ریزی و کنترل بودجه خود را بهبود بخشند‌، تصمیمات استراتژیک مبتنی بر داده‌های قابل اعتماد بگیرند‌، عملکرد خود را با رقبا و صنعت مقایسه کنند‌، نقاط قوت و ضعف خود را شناسایی و رفع کنند‌، اعتبار و اعتماد سرمایه گذاران، بانک‌ها، مشتریان و ذینفعان دیگر را جلب کنند‌.

برای تهیه گزارشات مالی دقیق باید تمامی تراکنش‌های مالی خود را درست‌، منظم و دقیق ثبت کرده باشید‌، دانش مالی لازمه برای تهیه‌، تایید و بازبینی گزارشات و صورت‌ها را داشته باشید‌.

بدون داشتن گزارشات و صورت‌های مالی دوره‌ای‌، تراکنش‌ها تنها اعدادی نامفهوم با کلی صفر برای مدیران کسب و کار هستند، شاید در کوتاه مدت داشتن صورت‌های مالی اقدامی وقت گیر و غیر ضروری به نظر برسد‌، اما در بلند مدت بدون داشتن دید روشنی از هزینه‌ها‌، درآمد‌، جریان ورودی و خروجی پول، سود دهی کسب و کار، هیچ مستنداتی برای نشان دادن سود‌ده بودن کسب و کار خود برای ارائه نخواهید داشت و نمی‌توانید برنامه دقیق مالی و قابل اتکایی برای دوره زمانی پیش رو در و سوددهی و بهینه سازی کسب و کار در نظر بگیرید.

مشاورین مالی ما در داده کاو، با بررسی و تحلیل تمامی تراکنش‌های مالی کسب وکار شما‌، گزارشات و صورت‌های مالی مهم کسب و کار شما را تدوین و پیاده سازی خواهند نمود و در ادامه گزارشات مهم مالی از جمله، نرخ بازگشت سرمایه، نقطه سر به سری، ….. با نمودارهای قابل بفهمی به همراه بینش‌هایی که از دل داده‌های مالی استخراج شده‌اند در پروپوزال برای شما ارائه داده خواهند شد‌.

بخش‌های پروپوزال: گزارشات تراکنش‌ها، صورت مالی سود و زیان، صورت جریان درآمد، ترازنامه، جریان وجوه نقد، نرخ بازگشت سرمایه، بینش‌های استخراج شده از داده‌های مالی، نمودارهای مالی مهم
قیمت : 4.000.000 تومان
رزرو مشاوره و خرید این پروپوزال شامل : یک جلسه آنلاین 90 دقیقه + سند گزارشات و صورت های مالی یک ساله + یک جلسه آنلاین توجیهی 90 دقیقه ارائه سند و پاسخ به سوالات
بودجه بندی در مشاوره مالی

بودجه بندی یک ساله

بودجه بندی سالانه یک فرآیند مالی است که به شما امکان می دهد برای هزینه ها و درآمدهای سال آینده خود برنامه ریزی کنید. بودجه بندی دارای اهمیت زیادی می باشد چون به شما کمک می کند تا : اهداف خود را مشخص کنید و برای رسیدن به آنها اقدامات لازم را انجام دهید ، منابع مالی ، انسانی و …خود را در راستای تحقق اهداف بهینه سازی کنید و از هدر رفتن آنها جلوگیری کنید ، مشکلات و چالش های مالی را پیش بینی کنید و راه حل های مناسب را پیدا کنید ، نتایج عملکرد خود را ارزیابی کنید و در صورت نیاز تغییرات لازم را اعمال کنید.

بودجه بندی یک ابزار مدیریتی حیاتی است که به شما امکان می دهد تصمیمات بهتر و مستندتر بگیرید و کسب و کار خود را به سوی موفقیت هدایت کنید . برای تدوین بودجه سالانه، شما نیاز دارید که داده های گذشته خود را به دقت بررسی کنید، چشم انداز های آینده را واقع بینانه ترسیم کنید ، منابع ، هزینه ها و درآمدهای لازم جهت رسیدن به چشم اندازها را محاسبه و تخمین بزنید .

مشاورین مالی ما در داده کاو ، با بررسی و تحلیل تمامی تراکنش های مالی و داده های فروش کسب و کار شما، کانال های فروش و رقبا را با دقت بررسی می کنند. سپس به شما در تدوین چشم انداز های قابل دستیابی کمک خواهند نمود و در ادامه بودجه لازم برای برنامه عملیاتی دستیابی به اهداف و چشم انداز ها را برای شما محاسبه و تدوین می کنند .

پروپوزال بودجه بندی شامل بررسی داده های فروش ، صورت های مالی مهم، بینش استخراج شده از داده های گذشته ، تدوین چشم انداز های منطبق با اهداف شما و تدوین بودجه بندی 4 فصلی (یک ساله) در راستای تحقق اهداف کسب و کار شما می باشد .

بخش های پروپوزال : تحلیل داده های فروش ، صورت مالی مهم ،چشم انداز های سال پیش رو ، چالش های شناسایی شده محتمل ، برنامه عملیاتی بودجه بندی 4 فصلی
قیمت : 7.000.000 تومان
رزرو مشاوره و خرید این پروپوزال شامل : یک جلسه آنلاین 90 دقیقه + سند بودجه بندی یک ساله + یک جلسه آنلاین توجیهی 90 دقیقه ارائه سند و پاسخ به سوالات
اگر نتوانستید خدمات مورد نظر خود را در پروپوزال‌های بالا پیدا کنید، می‌توانید در یک جلسه مشاوره چالش خود را برای ما شرح دهید تا بتوانیم بسته به نیاز شما، پروپوزال مورد نظر شما را ارائه دهیم.

چرا کسب و کار شما به مشاوره مالی نیاز دارد؟

با توجه به اینکه نرخ بقای کسب و کارها در سال اول فعالیت آنها (تنها ۲۰ درصد) است، اما با مشاوره ما موفقیت شما تضمین شده است چون:
0
صورت‌های مالی تدوین شده
0
پروپوزال تحویل داده شده
0
جلسات مشاوره برگزار شده

فرآیند دریافت خدمات مشاوره داده کاو

رزرو وقت مشاوره​

به کمک سایت داده کاو می‌توانید در زمان‌های خالی وقت مشاوره برای خود رزرو کنید. لطفاً اطلاعات مورد نیاز فرم رزرو وقت مشاوره را به طور صحیح پر کنید .​

مدت زمان جلسات مشاوره 90 دقیقه
قدم اول
قدم دوم

برگزاری جلسه اول مشاوره​

جلسه مشاوره داده کاو به صورت آنلاین، در گوگل کلندر، رأس تاریخ و ساعت رزرو شده، به مدت زمان ۹۰ دقیقه جهت بررسی ایده، نیاز و چالش‌های شما برگزار خواهد شد.

عدم حضور در جلسه به منزله از بین رفتن زمان اختصاص یافته به شما خواهد بود و هیچ مبلغی به شما عودت داده نخواهد شد.

تحلیل کسب و کار​

پس از برگزاری جلسه اول مشاورین داده کاو، نیازهای شما را در این بخش بررسی خواهند کرد و راهکار لازمه در خصوص جمع آوری داده هاشون و یا گرفتن تحلیل داده‌های کسب و کار شما ارائه خواهند داد.

این پروپوزال، بر مبنای نتایجی که در جلسه اول توافق کرده‌ایم، تدوین خواهد شد.
قدم سوم
قدم چهارم

جلسه ارائه پروپوزال​

طی یک جلسه آنلاین دیگر پروپوزال خدمت شما ارائه شده و قسمت‌های مختلف آن برای شما پرزنت می‌شود. این جلسه تا هنگامی که همه سؤالات و ابهامات شما برطرف شود، ادامه خواهد داشت.

این آخرین جلسه شما خواهد بود و مستندات پروپوزال پس از این جلسه خدمت شما ارسال خواهد شد .
Special Offer Image

سوالات متداول

خدمات مشاوره مالی به فعالیت‌هایی گفته می‌شود که توسط افراد یا سازمان‌های متخصص در زمینه‌های مختلف مالی انجام می‌شود. مشاوره مالی به افراد و سازمان‌ها این امکان را می‌دهد که تصمیمات مالی بهتر و آگاهانه‌تری بگیرند و ریسک‌های ناشی از عدم دانش یا تجربه مالی را کاهش دهند.

 بله، اگر شما به دنبال راهکارهای جامع و حرفه‌ای برای مدیریت امور مالی کسب و کار خود از جمله قیمت گذاری درست محصولات و خدمات، محاسبه نرخ بازگشت سرمایه، محاسبه سودآوری کسب و کار …. هستید، خدمات مشاوره مالی می‌تواند گزینه‌ای مناسب باشد.

 مشاوره مالی شامل تحلیل وضعیت مالی فعلی شما، تعیین اهداف و نیازهای مالی آتی شما، پیشنهاد راهکارهای مناسب برای دستیابی به این اهداف و پیگیری و ارزیابی عملکرد شما در طول زمان است. مشاوره مالی می‌تواند فواید زیر را برای شما داشته باشد: بهبود سطح آگاهی و دانش مالی شما، کاهش استرس و نگرانی ناشی از مسائل مالی، افزایش اعتماد به نفس و خودکارآمدی در تصمیم‌گیری‌های مالی، افزایش صرفه‌جویی و سرمایه‌گذاری، بهینه‌سازی منابع و فرصت‌های مالی شما.

داستان موفقیت مشتریان ما

خدمات دیگر

محصولات مرتبط

مقالات مرتبط