مشاوره دیجیتال مارکتینگ

بازاریابی دیجیتال یک استراتژی نوین و پویا است که به کسب و کارها کمک می‌کند تا با هزینه کم
به گروه‌های مختلف از مصرف کنندگان بالقوه دسترسی پیدا کنند، این روش کارآمد و اقتصادی،
امکان برقراری ارتباط با تعداد زیادی از مخاطبان با هزینه‌ای مناسب را فراهم می‌نماید .

چرا خدمات مشاوره دیجیتال مارکتینگ داده کاو؟

داده کاو با استفاده از به‌روزترین ابزارهای دیجیتال مارکتینگ؛ استراتژی‌های بازاریابی دیجیتال شما را تدوین می‌نماید .

بیش از ۱۰۰۰ کسب و کار موفق از خدمات داده کاو استفاده کرده‌اند .

با دیجیتال مارکتینگ ، تنها برای مشتریان بالقوه خود هزینه تبلیغات کنید .

گام اول

چه مشاوره‌ای مناسب شما است ؟

با توجه به تغییرات روزافزون در عرصه تبلیغات و بازاریابی، شما دیگر نیازی ندارید که برای اطلاع رسانی به مشتریان خود از روش‌های سنتی و هزینه بر استفاده کنید. برای مثال، به جای چاپ بنر و مجله، می‌توانید از ایمیل مارکتینگ بهره بگیرید و با چند کلیک پیام خود را به صورت هدف‌مند و شخصی‌سازی‌شده به مخاطبان خود ارسال کنید .
همچنین، به جای اینکه برای داشتن یک فروشگاه فیزیکی در مکان‌های پر رفت و آمد هزینه کنید، می‌توانید با ایجاد یک وب‌سایت حرفه‌ای و بهینه سازی آن برای موتورهای جستجو (سئو)، فروشگاه خود را در سطح جهانی به نمایش بگذارید .
علاوه بر این، با استفاده از بازاریابی شبکه‌های اجتماعی، می‌توانید با مخاطبین خود ارتباط برقرار کنید، اعتماد آنها را جلب کنید و به مشتری وفادار خود تبدیلشان کنید.

دیجیتال مارکتینگ یک روش بازاریابی مؤثر و پربازده است که به کسب و کارها امکان می‌دهد با سرمایه گذاری کم، نتایج عالی کسب کنند. این روش بازاریابی از داده‌های قابل اندازه گیری و قابل تحلیل استفاده می‌کند تا استراتژی‌های بازاریابی را بر اساس عملکرد و نیازهای مشتریان بهینه و شخصی سازی کند.
برای طراحی و پیاده‌سازی استراتژی‌های دیجیتال مارکتینگ، آشنایی کامل با فضای بازار دیجیتال و تسلط کامل بر ابزارهای آن ضروری است.

اگر می‌خواهید استراتژی‌های دیجیتال مارکتینگ خود را در زمینه‌های ایمیل مارکتینگ، سئو و بازاریابی شبکه‌های اجتماعی، طراحی و پیاده سازی کنید، مشاوران دیجیتال مارکتینگ داده کاو می‌توانند به شما کمک کنند. آنها با تجربه و دانش فنی خود، می‌توانند راهکارهای مناسب و اثربخش را برای رسیدن به اهداف بازاریابی شما ارائه دهند .

داده کاو در بخش‌های زیر به مدیران کسب و کار خدمات تدوین استراتژی‌های دیجیتال مارکتینگ خود را ارائه می‌دهد:

گام دوم

انتخاب پروپوزال مناسب

پروپوزال‌های دیجیتال مارکتینگ کسب‌وکار داده کاو، برای بخش ارتباط با مشتری، پروموت محصولات و خدمات، دیده شدن در صدر نتایج گوگل، رشد در شبکه‌های اجتماعی راه حل‌ها و استراتژی‌های عالی را به شما ارائه می‌دهند .
برای بهره‌مندی از خدمات دیجیتال مارکتینگ ما، ابتدا نیاز دارید که پروپوزال مناسب با هدف و نیاز خود را انتخاب کنید .
پروپوزال‌های ما شامل سندهای دیجیتالی هستند که جزئیات و توضیحات کاملی درباره موضوع، تحقیقات، استراتژی، داده‌ها و راهنمایی‌های لازم برای اجرا و دستیابی به اهداف بازاریابی دیجیتالی کسب و کار شما را شامل می‌شوند .

پروپوزال‌های دیجیتال مارکتینگ کسب و کار داده کاو شامل موارد زیر هستند:

اگر برای انتخاب مشاوره و پروپوزال‌های خود

نیاز به راهنمایی دارید

پروپوزال‌ها

ایمیل مارکینگ در دیجیتال مارکتینگ

ایمیل مارکتینگ (بازاریابی از طریق ایمیل)

ایمیل مارکتینگ یکی از روش‌های بازاریابی دیجیتال است که در آن کسب و کارها از طریق ارسال ایمیل به مخاطبان خود، با آنها ارتباط برقرار می‌کنند، و با ارائه اطلاعات مفید و ارزشمند و سعی در تبدیل کردن آن‌ها به مشتریان وفادار می‌کنند .


استفاده از ایمیل مارکتینگ چه مزایایی برای کسب و کار شما دارد؟

افزایش شناخت برند: با ارسال ایمیل‌های جذاب و با کیفیت برای مخاطبان خود، شما می‌توانید برند خود را در ذهن آن‌ها حک کنید .

افزایش ترافیک وب سایت: با قرار دادن لینک‌های مناسب در ایمیل‌ها، شما می‌توانید مخاطبین خود را به وب‌سایتتان هدایت نمایید و آنها را با محصولات و خدمات خود آشنا کنید.

افزایش نرخ تبدیل: با استفاده از ایمیل مارکتینگ، شما می‌توانید روابط را با مخاطبان خود تقویت کنید، اعتماد آنها را جلب کنید، نیازها و درخواست‌های آنها را شناسایی کنید و در ادامه، پیشنهادات مناسب و شخصی‌سازی‌شده‌ای را به آنها ارائه دهید و احتمال خرید آنها را بالا ببرید.

- کاهش هزینه‌های بازاریابی: ایمیل مارکتینگ یک روش نسبتاً ارزان و ساده برای ارتباط با مخاطبان است. با استفاده از آن شما دیگر نیاز به پرداخت هزینه‌های گزاف چاپ، پست، …….. ندارید. تنها با چند کلیک، پیام خود را به صدها یا هزاران نفر ارسال کنید .


مشاورین دیجیتال مارکتینگ ما در داده کاو، با استفاده از ابزارهای دیجیتالی مناسب شما را در تعیین مخاطب هدف، استراتژی جمع آوری اطلاعات ایمیل مخاطبین، تدوین کمپین‌های مختلف ایمیل مارکتینگ، … شما را یاری خواهند رساند .

برای بهره‌مندی از پروپوزال ایمیل مارکتینگ داده کاو، از شما دعوت می‌کنیم تا یک جلسه مشاوره دیجیتال مارکتینگ با تیم متخصص داده کاو رزرو کنید تا در جلسه، نیازها و اهداف شما بررسی شود و در ادامه یک پروپوزال ایمیل مارکتینگ جامع و بهینه برای شما طراحی و پیاده‌سازی می‌شود .

بخش‌های پروپوزال: تعیین اهداف، تعیین مخاطبان، تدوین یک کمپین، طراحی ایمیل، ارسال ایمیل، تحلیل نتایج .
قیمت : 2.350.000 تومان
رزرو مشاوره و خرید این پروپوزال شامل : یک جلسه آنلاین 90 دقیقه + سند استراتژی ایمیل مارکتینگ + یک جلسه آنلاین توجیهی 90 دقیقه ارائه سند و پاسخ به سوالات
دیجیتال مارکتینگ شبکه های اجتماعی

بازاریابی شبکه های اجتماعی (برنامه ریزی محتوا )

بازاریابی شبکه‌های اجتماعی (برنامه ریزی محتوا) به معنای استفاده از پلتفرم‌های شبکه‌های اجتماعی برای ارتباط با مخاطبان، افزایش شناخت برند، تولید تقاضا برای محصولات و خدمات، فروش و … است.

بازاریابی شبکه‌های اجتماعی به کسب و کارها کمک می‌کند تا با تولید محتوای متناسب با محصول و خدمات خود با مشتریان بالقوه خود به صورت مستقیم و بی واسطه در تماس باشند، نیازها و خواسته‌های آنها را شناسایی کنند، و بنا بر آن ارزش ویژه‌ای را به آن‌ها ارائه دهند (محصولات و خدمات منطبق با نیازشان)

برای موفقیت در بازاریابی شبکه‌های اجتماعی، نیاز دارید که برنامه ریزی محتوایی دقیق و منظمی داشته باشید.

برنامه ریزی محتوا شامل تعیین اهداف سالانه فصلی ماهانه، تحلیل بازار و رقبا، تعیین پرسونای مخاطب و مشتری، تعریف استراتژی، تقویم محتوا ماهانه، تولید محتوا، ارسال محتوا و تحلیل نتایج و بهبود آن می‌باشد .

مشاورین دیجیتال مارکتینگ ما در داده کاو، با استفاده از ابزارهای دیجیتالی مناسب شما را در تعیین مخاطب هدف، استراتژی تولید محتوا، تقویم محتوا ماهانه، و در صورت امکان تولید محتوا، تحلیل نتایج … شما را یاری خواهند رساند .

برای بهره‌مندی از پروپوزال بازاریابی شبکه‌های اجتماعی داده کاو، از شما دعوت می‌کنیم تا یک جلسه مشاوره دیجیتال مارکتینگ با تیم متخصص داده کاو رزرو کنید تا در جلسه، نیازها و اهداف شما بررسی شود و در ادامه یک پروپوزال بازاریابی شبکه‌های اجتماعی جامع و بهینه برای شما طراحی و پیاده‌سازی می‌شود .

بخش‌های پروپوزال: تعیین اهداف سالانه فصلی ماهانه، تحلیل بازار و رقبا، تعیین پرسونای مخاطب و مشتری، تعریف استراتژی، تقویم محتوا ماهانه (30 روزه)، تولید محتوا نوشتاری، تولید محتوا (گرافیکی)، تحلیل نتایج و بهبود آن
قیمت : 2.750.000 تومان
رزرو مشاوره و خرید این پروپوزال شامل : یک جلسه آنلاین 90 دقیقه + سند تقویم محتوا + یک جلسه آنلاین توجیهی 90 دقیقه ارائه سند و پاسخ به سوالات
اگر نتوانستید خدمات مورد نظر خود را در پروپوزال‌های بالا پیدا کنید، می‌توانید در یک جلسه مشاوره چالش خود را برای ما شرح دهید تا بتوانیم بسته به نیاز شما، پروپوزال مورد نظر شما را ارائه دهیم.

چرا کسب و کار شما به دیجیتال مارکتینگ نیاز دارد؟

دیجیتال مارکتینگ یک راه ارتباطی جدید و موثر بین کسب و کارها و مشتریان است
0
تقویم محتوا تدوین شده
0
ایمیل ارسال شده
0
جلسات مشاوره برگزار شده

فرآیند دریافت خدمات مشاوره داده کاو

رزرو وقت مشاوره​

به کمک سایت داده کاو می‌توانید در زمان‌های خالی وقت مشاوره برای خود رزرو کنید. لطفاً اطلاعات مورد نیاز فرم رزرو وقت مشاوره را به طور صحیح پر کنید .​

مدت زمان جلسات مشاوره 90 دقیقه
قدم اول
قدم دوم

برگزاری جلسه اول مشاوره​

جلسه مشاوره داده کاو به صورت آنلاین، در گوگل کلندر، رأس تاریخ و ساعت رزرو شده، به مدت زمان ۹۰ دقیقه جهت بررسی نیاز و چالش‌های شما برگزار خواهد شد.

عدم حضور در جلسه به منزله از بین رفتن زمان اختصاص یافته به شما خواهد بود و هیچ مبلغی به شما عودت داده نخواهد شد .

تحلیل کسب و کار​

پس از برگزاری جلسه اول مشاورین داده کاو داده‌های شما را بررسی و تحلیل کرده و پروپوزال کسب و کار شما را تدوین خواهند نمود .

این پروپوزال، بر مبنای نتایجی که در جلسه اول توافق کرده‌ایم، تدوین خواهد شد.
قدم سوم
قدم چهارم

جلسه ارائه پروپوزال​

طی یک جلسه آنلاین دیگر پروپوزال خدمت شما ارائه شده و قسمت‌های مختلف آن برای شما پرزنت می‌شود. این جلسه تا هنگامی که همه سؤالات و ابهامات شما برطرف شود، ادامه خواهد داشت.

این آخرین جلسه شما خواهد بود و مستندات و فایل های تکمیلی پس از این جلسه خدمت شما ارسال خواهد شد و پس از آن می توانید با پشتیبانی در ارتباط باشید .
Special Offer Image

سوالات متداول

 خدمات دیجیتال مارکتینگ شامل مجموعه‌ای از فعالیت‌های بازاریابی است که از طریق کانال‌های دیجیتال انجام می‌شود. این خدمات می‌توانند شامل تولید محتوا، بهینه‌سازی موتور جستجو، تبلیغات آنلاین، بازاریابی ایمیل، بازاریابی شبکه‌های اجتماعی و غیره باشند. هدف از خدمات دیجیتال مارکتینگ افزایش شناخت برند، جذب مخاطب و ارتقای فروش است.

 استفاده از خدمات دیجیتال مارکتینگ یکی از راه‌های افزایش دیده شدن و جذب مشتری برای کسب و کارها است. مدیران کسب و کارها باید از این خدمات بهره‌مند شوند تا بتوانند با رقبای خود رقابت کنند و بازار خود را گسترش دهند. خدمات دیجیتال مارکتینگ شامل طراحی وب سایت، سئو، تبلیغات آنلاین، مدیریت شبکه‌های اجتماعی، تولید محتوا و غیره است. این خدمات به مدیران کسب و کارها کمک می‌کنند تا با تحلیل داده‌ها، برنامه‌ریزی استراتژیک، ارائه پیشنهادات مناسب و پیاده‌سازی اقدامات لازم، نتایج مطلوب را در بازار کسب کنند.

 استفاده از خدمات دیجیتال مارکتینگ برای کسب و کارهای کوچک می‌تواند کارآمد باشد. با استفاده از ابزارهای دیجیتال مارکتینگ مانند وب‌سایت، شبکه‌های اجتماعی، ایمیل و تبلیغات آنلاین، شما می‌توانید بودجه خود را بهینه‌سازی کنید و بازدهی سرمایه‌گذاری خود را افزایش دهید.

داستان موفقیت مشتریان ما

این بهترین خدمات مشاوره‌ای بود که دریافت کردم. تیم متخصص داده‌کاو با دقت و پاسخگویی بسیار بالایی به من کمک کردن که بیزنس خودم رو شروع کنم. یک دنیا ازتون ممنونم.

رضا آریانژاد مدیر موسس شرکت تبلیغاتی

این بهترین خدمات مشاوره‌ای بود که دریافت کردم. تیم متخصص داده‌کاو با دقت و پاسخگویی بسیار بالایی به من کمک کردن که بیزنس خودم رو شروع کنم. یک دنیا ازتون ممنونم.

رضا آریانژاد مدیر موسس شرکت تبلیغاتی

این بهترین خدمات مشاوره‌ای بود که دریافت کردم. تیم متخصص داده‌کاو با دقت و پاسخگویی بسیار بالایی به من کمک کردن که بیزنس خودم رو شروع کنم. یک دنیا ازتون ممنونم.

رضا آریانژاد مدیر موسس شرکت تبلیغاتی

خدمات دیگر

محصولات مرتبط

مقالات مرتبط