خانه
فروشگاه زیبا پوش

فروشگاه زیبا پوش

4
نفر این مقاله را پسندیدند.

فروشگاه زیبا پوش در یک نگاه :

نام : زیبا پوش

مدیر : محبوبه احمدی

تاریخ تأسیس : 1399

زمینه فعالیت : خرده فروش پوشاک بانوان

فروشگاه زیباپوش در سال ۱۳۹۹ در یکی از خیابان‌های نسبتاً شلوغ مشهد احداث شد . در ابتدای کار تمرکز این بوتیک بر  ارائه مانتو‌های رسمی و اداری بود اما پس از گذشت ۱ سال ، مدیر این فروشگاه تصمیم گرفت با تغییر دکوراسیون و مدل‌های لباس بر روی مانتو‌ها و کت‌های مجلسی زنانه تمرکز بیشتری کند .

1

اهداف تعیین شده در جلسه مشاوره تحلیل داده های تجاری فروشگاه زیبا پوش :

بخشی از پروپوزال ارائه شده به زیبا پوش :

داده کاو از نگاه مدیر فروشگاه زیبا پوش :

6

در حال حاضر داشبورد دستیار فروش این امکان را به من می‌دهد تا به صورت لحظه ای موجودی انبارم ، سود و زیان مالیم ، محصولات پر فروشم ، مشتریان وفادارم بتونم ببینم و بر مبنای این اطلاعات درست تریت تصمیم برای بوتیکم بگیرم و بدونم برای توسعه باید روی چه محصول و مشتری متمرکز بشم .
با جمع آوری مرتب اطلاعات مشتریانم تونستم تبلیغات پیامکیم بالاخره شروع کنم و صادقانه بخوام بگم تبلیغات پیامکی واقعا جواب میده .

سرکار خانم محبوبه احمدی

صاحب فروشگاه زیبا پوش

فروشگاه زیبا پوش با استفاده از گزارشات داده های فروشش ، تصمیم گرفت برای توسعه به جای افتتاح شعبه جدید ، بخش تولیدش فعال کنه و با تولید محصولات پر فروشش بدون ریسک و استرس کسب وکارش و درآمدش توسعه بده .
تدوین داشبورد دستیار فروش ، تدوین فرم جمع آوری اطلاعات مشتری ، تحلیل داده های فروش سابق ،تدوین استراتژی های بازگشت مشتری ، تدوین پرسونا مشتری کانال فروش آنلاین

خدمات مشاوره داده کاو :

تمامی خدمات مشاوره کسب وکار در داده کاو ، بر پایه داده ها می باشد و در پایان دوره مشاوره مستندات در قالب پروپوزال که شامل : داده ها ، گزارشات ، بینش ها ، استراتژی …به شما مدیر محترم در قالب پی دی اف تحویل داده خواهد شد .

دوره مشاوره شامل : یک جلسه 90 دقیقه تصویری جهت بررسی چالش ها + پروپوزال توجیهی +یک جلسه 90 دقیقه تصویری  ارائه پروپوزال و پاسخ به ابهامات وسوالات

مشاوره راه اندازی کسب و کار

مشاوره تحلیل داده‌های تجاری

مشاوره مالی

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

مشاوره داشبورد مدیریتی کسب و کار

داستان مشتریان ما

داشبورد اکسل
برنامه ریزی کسب و کار

داده کاو با افتخار ابزار مدیریتی جدید خود را معرفی می نماید ، "داشبورد بیزینس پلن داده کاو " .
ما در داشبورد بیزینس پلن داده کاو به شما کمک می‌کنیم تا با محاسبات مالی دقیق ، شروعی استوارتر و بر مبنای واقعیت را برای کسب و کار خود رقم بزنید.