خانه
فروشگاه آنلاین شاپ زد بیوتی

فروشگاه آنلاین شاپ زد بیوتی

3
نفر این مقاله را پسندیدند.

فروشگاه زد بیوتی در یک نگاه :

نام : زد بیوتی

مدیر : زهرا حسینی

تاریخ تأسیس : 1400

زمینه فعالیت : تولید و فروش محصولات آرایشی بهداشتی

زد بیوتی یک آنلاین شاپ بر بستر شبکه‌های اجتماعی است که در اوایل سال 1400 شروع به کار کرد .
در ابتدا زد بیوتی محصولاتی دست ساز در حوزه زیبایی تولید می کرد اما کم کم توانست با تهیه ابزارها و تجهیزات لازم یک کارگاه مجهز برای تولید محصولاتش راه اندازی نماید .  محصولات زد بیوتی شامل صابون های بهداشتی ، اسکراب بدن ، بالم لب ، انواع لوسیون ها و … می‌باشد .

آنلاین شاپ

اهداف تعیین شده در جلسه مشاوره مالی آنلاین شاپ زدبیوتی :

پروپوزال‌ ارائه شده به مجموعه زد بیوتی

داده کاو از نگاه مدیر آنلاین شاپ زدبیوتی :

6

با وجود اینکه یک سال از زمان شروع آنلاین شاپ زد بیوتی می‌گذشت ، همیشه ترس از شکست و از بین رفتن سرمایه‌ام در من وجود داشت . من می‌خواستم مطمئن شوم که ادامه دادن  کسب و کارم سودده خواهد بود و این کار برایم توجیه اقتصادی خواهد داشت .

خانواده‌ام گاهی می‌گفتند که بهتر بود سرمایه‌ام را در بازارهای بورس ، طلا و یا حتی بانک سرمایه گذاری کنم اما حالا که نرخ بازگشت سرمایه‌ام را به درستی می‌دانم ، می‌توانم به آنها بگویم که راه‌اندازی کسب و کار برای من بهترین تصمیم ممکن بود .

سرکار خانم زهرا حسینی

صاحب آنلاین شاپ زدبیوتی

آنلاین شاپ زدبیوتی پس از رسیدن به نقطه سر به سری و اختصاص بودجه معقول برای بخش دیجیتال مارکتینگ ، امروز توانسته است با رسیدن به اهداف فروش ، کارگاه خود را توسعه دهد و تنوع محصولات خود را افزایش دهد .
استراتژی‌های قیمت‌گذاری ، بودجه بندی ، تحلیل کانال های بازاریابی ، طراحی و تدوین داشبورد مالی برای این آنلاین شاپ طراحی و پیاده سازی شده است .

خدمات مشاوره داده کاو :

تمامی خدمات مشاوره کسب وکار در داده کاو ، بر پایه داده ها می باشد و در پایان دوره مشاوره مستندات در قالب پروپوزال که شامل : داده ها ، گزارشات ، بینش ها ، استراتژی …به شما مدیر محترم در قالب پی دی اف تحویل داده خواهد شد .

دوره مشاوره شامل : یک جلسه 90 دقیقه تصویری جهت بررسی چالش ها + پروپوزال توجیهی +یک جلسه 90 دقیقه تصویری  ارائه پروپوزال و پاسخ به ابهامات وسوالات

مشاوره راه اندازی کسب و کار

مشاوره تحلیل داده‌های تجاری

مشاوره مالی

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

مشاوره داشبورد مدیریتی کسب و کار

داستان مشتریان ما

داشبورد بیزینس پلن

با داشتن یک بیزینس پلن قدم‌های کسب و کارتان را محکم تر بردارید. ما در داشبورد بیزینس پلن داده کاو به شما کمک می‌کنیم تا با محاسبات مالی دقیق ، شروعی استوارتر و بر مبنای واقعیت را برای کسب و کار خود رقم بزنید.